Güneş Gözlüğü Alışverişinin 5 Kuralı

Güneş gözlüğü takan herkesin daha iyi ve daha iyi göründüğüne kuşku yoktur. Kendinizi biraz test ederek kanıtlayabilirsiniz.

Güneş gözlüklerini takmadan güneş gözlüğü takmadan selfie alın. Şimdi hangisinin size en uygun olduğunu görün. Instagram hesabınızın “hikayeler abilir” bölümünde de oy kullanabilirsiniz. Güneş gözlüklü fotoğrafınızın daha iyi olacağından emin olun. Buradaki en önemli nokta doğru güneş gözlüklerini seçmek.

Eh, güneş gözlüğü alırken yanıltmayacak 5 basit ama etkili kuralları biliyor musunuz? Hayır? Bu yüzden makalemizi okumaya devam edin. Çünkü size bu kuralları veriyoruz.

1- Doğru tonu bulun

Cildinizdeki renk ve ten renginiz için doğru rengi çerçevede ve pencerede bulmalısınız. Çünkü doğru ton yüzünüze simetrik bir görünüm verir ve sizi dikkatin merkezine getirir.

2 çerçeve formu

Yüzünüzün şekline uyan çerçevenin şekli en önemli ikinci kural olmalıdır. Yüzünüzün şeklini düzgün bir şekilde sabitleyin. Kare, yuvarlak veya oval? Tüm bu ayrıntıları tek tek gözden geçirin ve mümkün olan en doğru çerçeveyi elde edin.

3- İki renk ve desende gerekli

Siyah ve kaplumbağa çerçeveleri inkar edilemez herkese layık. Çünkü bu iki favori tasarım, bayan güneş gözlüğü modelleri dünyasının her döneme en basit ve uyarlanabilir tek klasikleridir. Bu klasik için biraz parlak bir ruj rengi eklerseniz son noktayı koyarsınız.

Konsantre etmek için kırmızı veya fuşya rujları yeterlidir. Elmacık kemiklerinizi, rujunuzla aynı tonda almayı unutmayın. Orada!

4-Farklı bir tasarıma sahip olduğunuzdan emin olun

Güneş gözlükleri, kendinize alışverişe çıkmanızı isteyin: “Risk almak ister miyim? Eğer klasik bir stiliniz varsa ancak maceraya açık bir güneş gözlüğü seçmeniz gerekiyorsa, hattınızın çok fazla dışına çıkamazsanız, bu sizin şansınızdır. Bu, tarzınızı bir seferde sadece bir aksesuarla tamamen yenilemenin en kısa yoludur. Aslında, gardırobunuzda, alışılmadık bir sunglass tasarımı eklediğinizden emin olun.

5-çıplak, yeni klasik

Çıplak tonlar ve giysiler de kadınların favori renkleri arasındadır. Çıplak güneş gözlükleriyle klasik ve minimalist modern bir moda parçanız var. Ayrıca, her bir cilde kolayca uyum sağlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir